Aktualności

Nowy model Case IH Farmall 75C Electric zdobywa tytuł Farm Machine 2024

Zambrów
ul. Polowa 14, 18-300 Zambrów
Co nowego

Ciągnik Farmall 75C Electric zdobył główną nagrodę w kategorii ciągników użytkowych w konkursie Machine of the Year / Doceniono wiele innowacyjnych rozwiązań, które nowy Farmall 75C Electric wprowadza na rynek.

Case IH świętuje zwycięstwo ciągnika Farmall 75C Electric w plebiscycie Farm Machine 2024, w programie znanym wcześniej jako Machine of the Year.

Jedna z najbardziej pożądanych nagród w branży inżynierii rolniczej, przyznawana od czasu jej powstania w 1997r., jest oceniana przez panel złożony z profesjonalnych magazynów maszyn rolniczych z całej Europy i przyznawana co dwa lata podczas targów Agritechnica. Obejmuje ona kilkanaście kategorii, od ciągników XXL po ciągniki specjalistyczne i od uprawy gleby po logistykę, a ciągnik Farmall 75C Electric zwyciężył w kategorii ciągników użytkowych.

Nowy ciągnik Case IH Farmall 75 C Electric jest prawdopodobnie jednym z najbardziej ekscytujących osiągnięć w historii marki – i w całym sektorze. Wprowadzony na rynek w stulecie marki Farmall, pierwszy w pełni elektryczny pełnowymiarowy ciągnik w branży podkreśla zaangażowanie Case IH w zrównoważony rozwój. Farmall 75 C Electric jest wyposażony w elektryczny układ napędowy o natychmiastowym momencie obrotowym, który zmniejsza zużycie hamulców i opon, zwiększa osiągalną prędkość i siłę uciągu, obniża poziom hałasu i koszty eksploatacji nawet o 90%.

„To jakże fantastyczny sposób na uczczenie kilku pierwszych dni targów Agritechnica 2023 – Farmall 75C Electric, główna atrakcja stoiska Case IH podczas jego europejskiego debiutu na targach, został nagrodzony tytułem Farm Machine 2024 w kategorii ciągników użytkowych” – mówi Mirco Romagnoli, wiceprezes Case IH na Europę.

„To w pełni zasłużony wynik dla Case IH oraz naszego zespołu projektowego i inżynieryjnego, a w szczególności osób zaangażowanych w rozwój tego innowacyjnego pakietu mocy. Nagroda Farm Machine jest jedną z najważniejszych tytułów w branży i jestem niezmiernie dumny z faktu, że została przyznana tej najnowszej ewolucji Farmall, ogromnemu krokowi naprzód w zakresie wydajności i ochrony środowiska, który jest kamieniem milowym w 100. roku istnienia marki Farmall i oznacza kolejną ewolucję ikony”.

„Dzięki elektrycznemu układowi napędowemu o natychmiastowym momencie obrotowym, który zmniejsza zużycie hamulców i opon, zwiększa osiągalną prędkość i siłę uciągu, zmniejsza poziom hałasu i obniża koszty eksploatacji nawet o 90%, Farmall 75C Electric dokładnie ilustruje zaangażowanie Case IH w przyszłość rolnictwa – i jest gotowy do wprowadzenia na rynek już dziś. Jeszcze raz dziękujemy sędziom i naszemu wspaniałemu zespołowi rozwojowemu Case IH!”

„Nazwa Farmall symbolizuje nowoczesne rolnictwo od czasu wprowadzenia pierwszego ciągnika Farmall w 1923 roku” – dodaje Christian Huber, wiceprezes ds. globalnego zarządzania produktami ciągnikowymi Case IH i dyrektor generalny CNH Industrial Austria. „Wprowadzenie modelu Farmall 75C Electric stanowi ważny kamień milowy w tej długiej historii i pokazuje rozwój technologiczny i innowacje, które wprowadziliśmy do ciągników Farmall od czasu przywrócenia marki do naszej oferty. W setnym roku istnienia marki Farmall szczególnie cieszy nas otrzymanie tej nagrody i zaznaczenie kolejnego etapu w historii Farmall”.

CASE IH Farmall 75 C Electric zdobywa Farm Machine Award 2024

Agro Serwis
w liczbach

 

Oddziały w Polsce

Lat Doświadczenia

Producentów Maszyn

nasi partnerzy

Zobacz z kim współpracujemy

Case IH
STEYR
Manitou
Hardi
Strautmann
Maschio Gaspardo
ITALMIX
Lemken
USŁUGI AGRO SERWIS

Serwis maszyn rolniczych

Zajmujemy się doradztwem techniczno-handlowym w sprzedaży wiodących marek producentów maszyn i podzespołów na świecie.

 

ul. Polowa 14, 18-300 Zambrów
biuro@agro-serwis.pl

DANE TELEADRESOWE

SZYBKI KONTAKT

Adres do korespondecji:
ul. Polowa 14
18-300 Zambrów

+48 86 270 30 99