kontakt z agro serwis

Jesteśmy dla Ciebie

Warszawa
Aleja Wilanowska 67A lok. 20
8:00 - 16:00

ul. Polowa 14, 18-300 Zambrów
e-mail: biuro@agro-serwis.pl

tel. kom. +48 609 800 920
tel. +48 86 270 30 99
fax +48 86 276 02 05

Dane oddziałów

Kontakt z oddziałem Zambrów

Kontakt

Sprzedaż maszyn

Jacek Narożny

Jacek Narożny

Dyrektor Handlowy Działu Sprzedaży Maszyn

tel. +48 603 203 556

e-mail:  jacek@agro-serwis.pl

Andrzej Bruszkiewicz

Andrzej Bruszkiewicz

Przedstawiciel Handlowy

tel. + 48 697 500 292

e-mail:  a.bruszkiewicz@agro-serwis.pl

Rafał Zaniewski

Rafał Zaniewski

Przedstawiciel Handlowy

tel. +48 697 500 007

e-mail:  r.zaniewski@agro-serwis.pl

Kontakt

Sprzedaż części

Maciej Rogowski

Maciej Rogowski

Doradca Techniczny

tel. +48 667 500 755

e-mail: m.rogowski@agro-serwis.pl    

Kamil Zaręba

Kamil Zaręba

Doradca Techniczny

tel. +48 697 500 856

e-mail:  k.zareba@agro-serwis.pl

Paweł Szewczyk

Paweł Szewczyk

Doradca Techniczny

tel. +48 697 500 210

e-mail: p.szewczyk@agro-serwis.pl

Kontakt

Serwis

Wojciech Grodzki

Wojciech Grodzki

Kierownik Serwisu

tel. +48 697 500 563

e-mai: wojciech.grodzki@agro-serwis.pl

Bartłomiej Grodzki

Bartłomiej Grodzki

Koordynator ds. Serwisu

tel. +48 571 216 245

e-mail: b.grodzki@agro-serwis.pl

Łukasz Łoszewski

Łukasz Łoszewski

Koordynator ds. Szkód

tel. +48 603 204 192

e-mail:  l.loszewski@agro-serwis.pl

Kontakt

Finansowanie i ubezpieczenia

Biuro obsługi Klienta

Finansowanie i ubezpieczenia

tel. +48 862 703 099

e-mai: biuro@agro-serwis.pl

Gdzie jesteśmy

Jak do nas trafić

Dane oddziałów

Kontakt z oddziałem Przasnysz

Kontakt

Sprzedaż maszyn

Marek Ćwiek

Marek Ćwiek

Kierownik Działu Sprzedaży Maszyn

tel. +48 697 500 345

e-mail:  marek.cwiek@agro-serwis.pl

Rafał Zaniewski

Rafał Zaniewski

Przedstawiciel Handlowy

tel. + 48 697 500 007

e-mail:  r.zaniewski@agro-serwis.pl

Paweł Wdziękoński

Paweł Wdziękoński

Przedstawiciel Handlowy

tel. +48 697 500 425

e-mail:  p.wdziekonski@agro-serwis.pl

Kontakt

Sprzedaż części

Marcin Sopelewski

Marcin Sopelewski

Doradca Techniczny

tel. +48 693 500 193

e-mail: m.sopelewski@agro-serwis.pl

Paweł Szewczyk

Paweł Szewczyk

Doradca Techniczny

tel. +48 697 500 210

e-mail:   p.szewczyk@agro-serwis.pl

Kontakt

Serwis

Mariusz Walterski

Mariusz Walterski

Serwis

tel. +48 697 500 576

e-mai: m.walterski@agro-serwis.pl

Wojciech Grodzki

Wojciech Grodzki

Kierownik Serwisu

tel. +48 697 500 563

e-mail: wojciech.grodzki@agro-serwis.pl

Kontakt

Finansowanie i ubezpieczenia

Biuro obsługi Klienta

Finansowanie i ubezpieczenia

tel. +48 862 703 099

e-mai: biuro@agro-serwis.pl

Gdzie jesteśmy

Jak do nas trafić

Dane oddziałów

Kontakt z oddziałem Stare Opole k. Siedlec

Kontakt

Sprzedaż maszyn

Jacek Narożny

Jacek Narożny

Dyrektor Handlowy Działu Sprzedaży Maszyn

tel. +48 603 203 556

e-mail:  jacek@agro-serwis.pl

Michał Sawicki

Michał Sawicki

Przedstawiciel Handlowy

tel. + 48 667 500 134

e-mail:  michal.sawicki@agro-serwis.pl

Kontakt

Sprzedaż części

Paweł Dmowski

Paweł Dmowski

Doradca Techniczny

tel. +48 661 500 757

e-mail: p.dmowski@agro-serwis.pl

Maciej Rogowski

Maciej Rogowski

Doradca Techniczny

tel. +48 667 500 755

e-mail: m.rogowski@agro-serwis.pl

Kamil Zaręba

Kamil Zaręba

Doradca Techniczny

tel. +48 697 500 856

e-mail: k.zareba@agro-serwis.pl

Kontakt

Serwis

Marcin Wyrębiak

Marcin Wyrębiak

Serwis

tel. +48 606 865 020

e-mai:  m.wyrebiak@agro-serwis.pl

Wojciech Grodzki

Wojciech Grodzki

Kierownik Serwisu

tel. +48 697 500 563

e-mail: wojciech.grodzki@agro-serwis.pl

Kontakt

Finansowanie i ubezpieczenia

Biuro obsługi Klienta

Finansowanie i ubezpieczenia

tel. +48 862 703 099

e-mai: biuro@agro-serwis.pl

Gdzie jesteśmy

Jak do nas trafić

Dane oddziałów

Kontakt z oddziałem Grójec

Sprzedaż maszyn

tel. kom. +48 509 711 067

Finansowanie i ubezpieczenia

tel. +48 862703099
biuro@agro-serwis.pl

Gdzie jesteśmy

Jak do nas trafić

DANE TELEADRESOWE

SZYBKI KONTAKT

ul. Polowa 14, 18-300 Zambrów

+48 86 270 30 99