NASZE ODDZIAŁY

ZAMBRÓW

Zambrów
ul. Polowa 14, 18-300 Zambrów

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszym oddziale w Zambrowie

 

STEYR Producent ciągników

Austriacka marka niezawodnych ciągników rolniczych należących do grupy CNH Industrial. Miejscem produkcji jest Sankt Valentin.

LEMKEN Producent maszyn

Niemiecki producent maszyn rolniczych z wielopokoleniową tradycją. Oferta obejmuje urządzenia do uprawy gleby oraz siewu, dostosowane do każdego rynku i do potrzeb każdego gospodarstwa.

STRAUTMANN Producent maszyn 

Wiodący producent maszyn do karmienia bydła, zbioru zielonek, rozrzucania obornika oraz transportu, a także jeden z producentów urządzeń biogazowych z siedzibą w Dolnej Saksonii.

ITALMIX Producent maszyn

Międzynarodowa Grupa Italmix powstała w 1995 roku we Włoszech. Posiada szeroką gamę wozów paszowych, ścielarek, maszyn magazynujących oraz mieszalników do biogazu i kompostu.

HARDI Środki ochrony roślin

To firma wyznaczającą trendy w stosowaniu środków ochrony roślin. Podstawową ideą jest zaspokajanie potrzeb użytkowników na produkty wysokiej jakości, które zapewniają skuteczne, punktualne i precyzyjne stosowanie środków ochrony roślin.

MASCHIO GASPARDO Producent maszyn

Międzynarodowa grupa, specjalizująca się w produkcji maszyn rolniczych do uprawy i siewu oraz maszyn komunalnych. Grupa zajmuje się dystrybucją szerokiej gamy maszyn, jaka znajduje się w jej ofercie, pod dwiema głównymi markami – Maschio i Gaspardo. Siedziba miesci sie w Campodarsego – Włochy.

KOntakt z oddziałem

Dane kontaktowe do oddziału

Kontakt

Sprzedaż maszyn

Jacek Narożny

Jacek Narożny

Dyrektor Handlowy Działu Sprzedaży Maszyn

tel. +48 603 203 556

e-mail:  jacek@agro-serwis.pl

Andrzej Bruszkiewicz

Andrzej Bruszkiewicz

Przedstawiciel Handlowy

tel. + 48 697 500 292

e-mail:  a.bruszkiewicz@agro-serwis.pl

Rafał Zaniewski

Rafał Zaniewski

Przedstawiciel Handlowy

tel. +48 697 500 007

e-mail:  r.zaniewski@agro-serwis.pl

Kontakt

Sprzedaż części

Maciej Rogowski

Maciej Rogowski

Doradca Techniczny

tel. +48 667 500 755

e-mail: m.rogowski@agro-serwis.pl    

Kamil Zaręba

Kamil Zaręba

Doradca Techniczny

tel. +48 697 500 856

e-mail:  k.zareba@agro-serwis.pl

Paweł Szewczyk

Paweł Szewczyk

Doradca Techniczny

tel. +48 697 500 210

e-mail: p.szewczyk@agro-serwis.pl

Kontakt

Serwis

Wojciech Grodzki

Wojciech Grodzki

Kierownik Serwisu

tel. +48 697 500 563

e-mai: wojciech.grodzki@agro-serwis.pl

Bartłomiej Grodzki

Bartłomiej Grodzki

Koordynator ds. Serwisu

tel. +48 571 216 245

e-mail: b.grodzki@agro-serwis.pl

Łukasz Łoszewski

Łukasz Łoszewski

Koordynator ds. Szkód

tel. +48 603 204 192

e-mail:  l.loszewski@agro-serwis.pl

Kontakt

Finansowanie i ubezpieczenia

Biuro obsługi Klienta

Finansowanie i ubezpieczenia

tel. +48 862 703 099

e-mai: biuro@agro-serwis.pl

Gdzie jesteśmy

Jak do nas trafić

DANE TELEADRESOWE

SZYBKI KONTAKT

ul. Polowa 14, 18-300 Zambrów

+48 86 270 30 99