O Nas

Firma AGRO-SERWIS DS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. działa na rynku maszyn rolniczych od 1997r. Dariusz Sobol właściciel firmy w roku 2016 przekształcił Zakład Handlowo Usługowy w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, a następnie pół roku później w spółkę komandytową.

AGRO-SERWIS DS w pierwszych latach swojej działalności skupiał się na sprzedaży maszyn i artykułów do produkcji zwierzęcej. Właściciel sukcesywnie wzbogacał swoją ofertę o nowych producentów i wychodząc na przeciw potrzebom chłonnego rynku wprowadzał kolejne usługi i wynajem maszyn oraz transport ponadgabarytowy. Filary te niebawem rozwinęły się we współdziałające firmy: AGRO-RENT i SOBOL-TRANS

W chwili obecnej zajmujemy się kompleksową obsługą branży rolniczej i przemysłowej z zakresu sprzedaży i serwisu maszyn i urządzeń technicznych. Jesteśmy autoryzowanymi dealerami firm: CLAAS, MASCHIO GASPARDO, LEMKEN, HORSCH, ITALMIX, ANNABURGER, UMEGA. Prowadzimy fachowe doradztwo oraz serwis, jak również długo i krótko terminowy wynajem maszyn. 

Nasza sprzedaż obejmuje głównie region centralnej i północno – wschodniej Polski. Siedziba główna Firmy znajduje się w Zambrowie (woj. podlaskie), posiada oddziały w Przasnyszu, Siedlcach i Szczecinie oraz filie partnerskie w Białymstoku i Piotrkowie Trybunalskim.

Jednak w ciągu ostatnich dwóch lat bardzo prężnie rozwija się sektor handlu międzynarodowego, szczególnie maszynami używanymi. Ponadto organizujemy transport maszyn i usługi koszenia zbóż na terenie całej Europy.

ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

AGRO-SERWIS DS to autoryzowany dealer Claas.
W sprzedaży posiadamy pełną ofertę maszyn firmy Claas z możliwością finansowania fabrycznego, oraz sprzęt rolniczy innych marek takich jak: Lemken, Gaspardo, Horsh, Keenen, Italmix, Annaburger i Umega.
Oferujemy oryginalne części zamienne oraz 24-godzinny serwis.
Świadczymy usługi transportowe i rolnicze, między innymi: siewu, zbioru: pasz zielonych, zbóż, kukurydzy na ziarno i zielonkę; zakiszanie w rękawie foliowym oraz umożliwiamy wynajem maszyn rolniczych.

Zapraszamy do współpracy!

Oferta naszej firmy obejmuje sprzedaż, montaż oraz serwis:

  • ciągników rolniczych,
  • kombajnów zbożowych,
  • maszyny do zbioru zielonek,
  • maszyn uprawowych i do ochrony roślin,
  • ładowarek teleskopowych, ładowarek przegubowych i wózków widłowych,
  • wozów paszowych,
  • agregatów prądotwórczych,
  • mieszadeł i pomp do gnojowicy,
  • wozów asenizacyjnych.

Służymy również fachowym doradztwem.

Zapraszamy do współpracy!

tel: 86 270 30 99

biuro@agro-serwis.pl

DORADZTWO – SPRZEDAŻ – MONTAŻ – SERWIS – CZĘŚCI 24H

Galeria

Pliki do pobrania

Partnerzy handlowi

Do góry