NASZE ODDZIAŁY

GRÓJEC

ul. Piotra Skargi 20
05-600 Grójec

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszym oddziale w Grójcu

 

CASE IH  Producent maszyn

Amerykańska firma, jedna z największych na świecie produkująca maszyny rolnicze z siedzibą w Racine. Ma sieć ponad 4000 dealerów i dystrybutorów, która działa w ponad 160 krajach.

MANITOU  Producent maszyn budowlanych

Francuski producent maszyn budowlanych i rolniczych z siedzibą w Ancenis we Francji.

LEMKEN Producent maszyn

Niemiecki producent maszyn rolniczych z wielopokoleniową tradycją. Oferta obejmuje urządzenia do uprawy gleby oraz siewu, dostosowane do każdego rynku i do potrzeb każdego gospodarstwa.

STRAUTMANN Producent maszyn 

Wiodący producent maszyn do karmienia bydła, zbioru zielonek, rozrzucania obornika oraz transportu, a także jeden z producentów urządzeń biogazowych z siedzibą w Dolnej Saksonii.

ITALMIX

ITALMIX Producent maszyn

Międzynarodowa Grupa Italmix powstała w 1995 roku we Włoszech. Posiada szeroką gamę wozów paszowych, ścielarek, maszyn magazynujących oraz mieszalników do biogazu i kompostu.

HARDI Środki ochrony roślin

To firma wyznaczającą trendy w stosowaniu środków ochrony roślin. Podstawową ideą jest zaspokajanie potrzeb użytkowników na produkty wysokiej jakości, które zapewniają skuteczne, punktualne i precyzyjne stosowanie środków ochrony roślin.

MASCHIO GASPARDO Producent maszyn

Międzynarodowa grupa, specjalizująca się w produkcji maszyn rolniczych do uprawy i siewu oraz maszyn komunalnych. Grupa zajmuje się dystrybucją szerokiej gamy maszyn, jaka znajduje się w jej ofercie, pod dwiema głównymi markami – Maschio i Gaspardo. Siedziba miesci sie w Campodarsego – Włochy.

KOntakt z oddziałem

Dane kontaktowe do oddziału

Sprzedaż maszyn
Sprzedaż części:
Serwis
Finansowanie i ubezpieczenia

tel. +48 862703099
biuro@agro-serwis.pl

Gdzie jesteśmy

Jak do nas trafić

DANE TELEADRESOWE

SZYBKI KONTAKT

Adres do korespondecji:
ul. Polowa 14
18-300 Zambrów

+48 86 270 30 99