Aktualności

Niemiecka nagroda za wzornictwo dla nowej gamy ciągników STEYR® Plus

Zambrów
ul. Polowa 14, 18-300 Zambrów
Co nowego

Niedawno wprowadzona seria pięciu modeli o mocy 80-120 KM została doceniona za styl połączony z praktycznym przeznaczeniem w prestiżowym programie Niemieckiej Rady Wzornictwa / Nagrodzona kluczową nagrodą za doskonałe wzornictwo produktu w kategorii pojazdów użytkowych / Nowe ciągniki zastępują serię Kompakt i są świadkami powrotu nazwy Plus

Ultra nowoczesna, a zarazem praktyczna stylistyka niedawno wprowadzonych ciągników STEYR® serii Plus o mocy 80-120 KM, które oznaczają powrót cenionej marki do oferty, została doceniona przez Niemiecką Radę Wzornictwa, która przyznała nowej gamie nagrodę za doskonałe wzornictwo produktu w kategorii pojazdów użytkowych w ramach German Design Awards.

Nagrody German Design Awards uznawane za wyznaczanie międzynarodowych standardów w zakresie innowacyjnych rozwiązań projektowych i konkurencyjności, są oceniane przez międzynarodowe jury złożone z wiodących ekspertów z wielu dyscyplin projektowych. Według Niemieckiej Rady Wzornictwa, ich zadaniem jest poszukiwanie kompetencji w zakresie innowacji projektowych i skupienie się na wymaganiach klientów i rynku.

Nowa seria ciągników STEYR Plus obejmuje pięć modeli o mocy od 80 do 120 KM. Zespoły projektowe i inżynieryjne STEYR uznały, że Plus musi oferować wyróżniający się styl i specyfikację. Oprócz nadania ciągnikom nowego, wyrazistego wyglądu, nowa stylistyka Plus wykorzystuje stylowe paski żaluzji w centralnej części kratki, aby zapewnić maksymalny przepływ powietrza przez silnik. Czarne ramki świateł roboczych kontrastują z białymi obramowaniami i poprawiają oświetlenie, a spiczasta i zaawansowana krawędź maski łączy ostry styl z dobrą widocznością do przodu. Nowa stylistyka w pełni pasuje do opcji przedniego wału odbioru mocy i opcjonalnego unikalnego przedniego zaczepu montowanego na osi STEYR, a stylizowane dolne elementy maski można łatwo zdjąć bez użycia narzędzi, co ułatwia dostęp serwisowy.

Modele Plus oferują większą moc hydrauliczną, wyższy komfort dzięki pełnemu zawieszeniu kabiny, funkcję hamowania do sprzęgła oraz nowy przedni zaczep montowany na przedniej osi, szczególnie w pagórkowatych warunkach. Tworząc nowe modele, marka STEYR odwróciła typowe podejście do rozwoju, a ciągniki Plus są pionierami nowej stylistyki pomimo stosunkowo niskiej mocy i są dostępne z pełnym zestawem najnowszych technologii zwiększających produktywność, w tym telematyką S-Connect do automatycznego przesyłania danych z pola do chmury oraz automatycznym prowadzeniem S-Tech z automatycznym sterowaniem, zapewniającym maksymalną wydajność, minimalne zmęczenie i dostarczanie dokładnych danych w celu wspomagania świadomego podejmowania decyzji biznesowych, Rezultat jest futurystyczny, ale funkcjonalny, z naciskiem na praktyczne aspekty, takie jak widoczność i łatwość serwisowania.

„Zespół projektantów CNH jest naprawdę dumny, że ich wysiłki włożone w stylizację nowego STEYR Plus zostały docenione w ten sposób” – mówi David Wilkie, dyrektor ds. projektowania w CNH.

„To odpowiednie potwierdzenie znaczenia dobrego projektu w tworzeniu nie tylko stylowego sprzętu, ale także maszyn, które zapewniają maksymalną praktyczność”.

Więcej informacji: https://www.german-design-award.com/

Niemiecka nagroda za wzornictwo dla nowej gamy ciągników STEYR® Plus

Agro Serwis
w liczbach

 

Oddziały w Polsce

Lat Doświadczenia

Producentów Maszyn

nasi partnerzy

Zobacz z kim współpracujemy

Case IH
STEYR
Manitou
Hardi
Strautmann
Maschio Gaspardo
ITALMIX
Lemken
USŁUGI AGRO SERWIS

Serwis maszyn rolniczych

Zajmujemy się doradztwem techniczno-handlowym w sprzedaży wiodących marek producentów maszyn i podzespołów na świecie.

 

ul. Polowa 14, 18-300 Zambrów
biuro@agro-serwis.pl

DANE TELEADRESOWE

SZYBKI KONTAKT

Adres do korespondecji:
ul. Polowa 14
18-300 Zambrów

+48 86 270 30 99