Aktualności

Case IH podnosi poprzeczkę w zakresie niezrównanej wydajności zbiorów dzięki nowym kombajnom serii AF

Zambrów

ul. Polowa 14, 18-300 Zambrów

Co nowego

Marka Case IH zrewolucjonizowała technologię kombajnów, wprowadzając na rynek Axial-Flow, a teraz zamierza zrobić to ponownie, wprowadzając całkowicie serię AF Jest to największy kombajn Case IH, jaki kiedykolwiek wyprodukowano. Nowa seria zaspokoi potrzeby dzisiejszych plantatorów w zakresie wydajności, szybkości, precyzyjnej technologii i prostoty, aby zrekompensować niedobory wykwalifikowanej siły roboczej i stale obecną potrzebę dostarczania bardziej wydajnych zbiorów.

„Rolnicy polegają na możliwości zarządzania żniwami tak wydajnie, jak to tylko możliwe, a my podnieśliśmy poprzeczkę jeszcze wyżej dzięki nowej serii” – powiedział Bill Weber, Globalny Lider Produktu Żniwnego Case IH. „Case IH jest jedynym producentem w branży, który oferuje sześciomodułowy pojedynczy rotor o mocy do 775 KM (578 kW). Wyznaczamy również nowy standard dzięki wiodącej w branży wydajności systemu czyszczenia i wielkości zbiornika na ziarno. Nasza seria AF zapewnia kolejną ewolucję technologii i niezrównaną przepustowość, ostatecznie zwiększając produktywność rolników, którym służymy”.

Seria AF charakteryzuje się wiodącą w branży wydajnością, dzięki czemu rolnicy mogą obsłużyć więcej hektarów w krótszym czasie. Połączenie wydajnej mocy, zwiększonej przepustowości i większych systemów czyszczenia i przenoszenia ziarna zmaksymalizuje przepływ plonów w całej maszynie.

Najważniejsze z nich to:
– Więcej mocy: do 775 KM, o 24% więcej niż w poprzednich modelach.
– Większy zbiornik ziarna: pojemność do 567 bu (20000 l).
– Wyższa prędkość rozładunku: 6 bu/s (210 l/s).
– Dłuższy rotor: 50% więcej separacji do przetwarzania wysokowydajnych upraw
– Większy zbiornik paliwa: zwiększony o 25% rozmiar zbiornika paliwa.
– Nowy system czyszczenia Cross Flow Plus: 32% większy niż w poprzednich modelach.

„Ta seria AF jest w stanie usprawnić operacje i zwiększyć rentowność plantatora” – dodał Weber. „Nie tylko zapewniamy najwyższą jakość ziarna i oszczędności, których hodowcy oczekują od Case IH, ale także pomagamy rolnikom zoptymalizować zbiory, minimalizując koszty pracy przy żniwach i skracając czas spędzany na polu”.
Część optymalizacji serii AF jest realizowana poprzez pakiet zintegrowanych technologii, które sprawiają, że obsługa kombajnu tej serii jest bardziej intuicyjna i wydajna. Większą kontrolę i spójność zbiorów można uzyskać dzięki dostosowanej widoczności na dwóch wyświetlaczach Pro1200, automatyzacji maszyny w czasie rzeczywistym za pośrednictwem Harvest Command oraz zdalnej diagnostyce i logistyce floty za pośrednictwem AFS Connect.

„Technologia i intuicyjność serii AF odpowiada prostocie, z której znane są kombajny Case IH” – powiedział Weber. „Prostota przejawia się w łatwości usuwania zatorów poprzez odwrócenie rotora i podajnika z kabiny, a także w łatwej konserwacji dzięki łatwiejszemu dostępowi do punktów serwisowych”.

Nowa seria kombajnów AF marki Case IH łączy w sobie największą na świecie wydajność z wiodącą w branży technologią, tworząc niespotykaną dotąd serię kombajnów. Szczegóły dotyczące komercyjnej wersji kombajnów serii AF zostaną ogłoszone w 2024 roku.

Case IH Kombajny AF

Agro Serwis
w liczbach

 

Oddziały w Polsce

Lat Doświadczenia

Producentów Maszyn

nasi partnerzy

Zobacz z kim współpracujemy

Case IH
STEYR
Manitou
Hardi
Strautmann
Maschio Gaspardo
ITALMIX
Lemken
USŁUGI AGRO SERWIS

Serwis maszyn rolniczych

Zajmujemy się doradztwem techniczno-handlowym w sprzedaży wiodących marek producentów maszyn i podzespołów na świecie.

 

ul. Polowa 14, 18-300 Zambrów
biuro@agro-serwis.pl

DANE TELEADRESOWE

SZYBKI KONTAKT

Adres do korespondecji:
ul. Polowa 14
18-300 Zambrów

+48 86 270 30 99