Aktualności

 STEYR® ponownie zostaje liderem na austryjackim rynku ciągników rolniczych w 2023 roku

Zambrów
ul. Polowa 14, 18-300 Zambrów
Co nowego

Firma STEYR® od ponad siedmiu dekad potwierdza swoją dominującą pozycję na
austriackim rynku ciągników, wzmocnioną wzrostem liczby rejestracji ciągników.

Najlepiej sprzedającym się modelem był STEYR 6150 Profi CVT, sześciocylindrowy, wszechstronny ciągnik o mocy 150 KM, wyposażony w bezstopniową skrzynię biegów STEYR S-Control™ CVT, zaprojektowaną z myślą o zapewnieniu maksymalnej oszczędności paliwa i łatwości obsługi we wszystkich zastosowaniach.

„W trudnych czasach gospodarczych ludzie polegają na takich czynnikach, jak jakość produktu, wartość końcowa, efektywność ekonomiczna, innowacje inżynieryjne i wiarygodni dealerzy” – uważa Gunnar Hauser, dyrektor biznesowy STEYR w Austrii. „Te wpływy wyraźnie wpłynęły na decyzje austriackich nabywców ciągników w 2023 roku.

Najwyższy poziom usług, nowoczesna i wydajna technologia są gwarantowane przez doświadczenie naszej wiodącej globalnej grupy, wysokiej klasy produkcję i oddanych lokalnych dealerów. Jednak decyzja o zakupie ciągnika STEYR wykracza poza zakup funkcjonalnego narzędzia. Wiąże się to także z zaangażowaniem emocjonalnym, ponieważ marka ma długą i bogatą historię, liczącą ponad 75 lat”.

Musimy wyrazić naszą wdzięczność naszym głównym zespołom produkcyjnym i inżynieryjnym za ich niezachwiane zaangażowanie w firmę STEYR. Ich zaangażowanie bezpośrednio przekłada się na nasze niezwykłe wyniki. Bez ich wysiłku nie moglibyśmy napisać trwałej historii sukcesu naszego lidera na rynku. Ich nieustające zaangażowanie odgrywa kluczową rolę w podtrzymaniu zaufania, jakim darzą nas nasi klienci. Gwarantuje to również, że konsekwentnie dostarczamy naszym klientom ciągniki najwyższej klasy, na których mogą polegać, bez względu na okoliczności.

STEYR demonstruje militarną możliwości

Agro Serwis
w liczbach

 

Oddziały w Polsce

Lat Doświadczenia

Producentów Maszyn

nasi partnerzy

Zobacz z kim współpracujemy

Case IH
STEYR
Manitou
Hardi
Strautmann
Maschio Gaspardo
ITALMIX
Lemken
USŁUGI AGRO SERWIS

Serwis maszyn rolniczych

Zajmujemy się doradztwem techniczno-handlowym w sprzedaży wiodących marek producentów maszyn i podzespołów na świecie.

 

ul. Polowa 14, 18-300 Zambrów
biuro@agro-serwis.pl

DANE TELEADRESOWE

SZYBKI KONTAKT

Adres do korespondecji:
ul. Polowa 14
18-300 Zambrów

+48 86 270 30 99