NASZE ODDZIAŁY

Ostrołęka

Ostrołęka
ul. Ostrowska 2, 07-410 Ostrołęka

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszym oddziale w Ostrołęce

 

STEYR Producent ciągników

Austriacka marka niezawodnych ciągników rolniczych należących do grupy CNH Industrial. Miejscem produkcji jest Sankt Valentin – Austria.

LEMKEN Producent maszyn

Niemiecki producent maszyn rolniczych z wielopokoleniową tradycją. Oferta obejmuje urządzenia do uprawy gleby oraz siewu, dostosowane do każdego rynku i do potrzeb każdego gospodarstwa.

STRAUTMANN Producent maszyn 

Wiodący producent maszyn do karmienia bydła, zbioru zielonek, rozrzucania obornika oraz transportu, a także jeden z producentów urządzeń biogazowych z siedzibą w Dolnej Saksonii.

ITALMIX Producent maszyn

Międzynarodowa Grupa Italmix powstała w 1995 roku we Włoszech. Posiada szeroką gamę wozów paszowych, ścielarek, maszyn magazynujących oraz mieszalników do biogazu i kompostu.

HARDI Środki ochrony roślin

To firma wyznaczającą trendy w stosowaniu środków ochrony roślin. Podstawową ideą jest zaspokajanie potrzeb użytkowników na produkty wysokiej jakości, które zapewniają skuteczne, punktualne i precyzyjne stosowanie środków ochrony roślin.

MASCHIO GASPARDO Producent maszyn

Międzynarodowa grupa, specjalizująca się w produkcji maszyn rolniczych do uprawy i siewu oraz maszyn komunalnych. Grupa zajmuje się dystrybucją szerokiej gamy maszyn, jaka znajduje się w jej ofercie, pod dwiema głównymi markami – Maschio i Gaspardo. Siedziba miesci sie w Campodarsego – Włochy.

KOntakt z oddziałem

Dane kontaktowe do oddziału

Kontakt

Sprzedaż maszyn

Gdzie jesteśmy

Jak do nas trafić

DANE TELEADRESOWE

SZYBKI KONTAKT

ul. Polowa 14, 18-300 Zambrów

+48 86 270 30 99