Aktualności

Nowe ciągniki STEYR® Plus nominowane do nagrody Farm Machine 2024

Zambrów

ul. Polowa 14, 18-300 Zambrów

Co nowego

Nowość nominowana do uznawanej na całym świecie nagrody/ Międzynarodowe jury doceniło zdolność nowej gamy ciągników do poprawy wydajności w rolnictwie / Kontynuacja wcześniejszych sukcesów w otrzymywaniu nagród /

Nowa gama ciągników STEYR® Plus znalazła się na krótkiej liście modeli nominowanych do nagrody Farm Machine 2024 — plebiscytu, w którym grupa dziesięciu międzynarodowych sędziów reprezentujących media związane z rolnictwem analizuje nowe rozwiązania z zakresu sprzętu rolniczego pod kątem ich wydajności oferowanej potencjalnym właścicielom. Gama STEYR Plus jest finalistą w kategorii małych ciągników, jednego z 12 sektorów maszyn rolniczych, do których producenci mogą zgłaszać swoje nowe rozwiązania. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 14 listopada na odbywających się w Hanowerze targach Agritechnica 2023.

Ponadto wszystkie maszyny zostały nominowane do nagrody publiczności. Głosowanie w ramach nagrody możliwe jest na stronie www.farmmachine.eu/en/ w dniach od 9 października do 11 listopada 2023 roku. W podanym okresie każdy może zagłosować na swój ulubiony produkt raz dziennie.

Za sprawą pięciu modeli o mocy od 80 do 117 KM, następców serii Kompakt, modele STEYR Plus wkraczają do segmentu ciągników reprezentującego największy rynek w Europie. Aby sprostać rosnącym wymaganiom mniejszych gospodarstw oraz większych przedsiębiorstw, w których wymaga się więcej od mniejszych ciągników, w modelach tych poprawiono wydajność, zwiększając m.in. o 25% maksymalny wydatek pompy hydraulicznej (z 64 l/min do 80 l/min), zwiększając udźwig zaczepu tylnego o 13,5% (z 4400 kg do 5000 kg), zwiększając dopuszczalną masę całkowitą pojazdu (z 6500 kg do 7000 kg) oraz stosując większe opony tylne o maksymalnym rozmiarze 420/85 R38. Dzięki wszystkim tym parametrom rolnicy będą w stanie zrobić więcej, dysponując ciągnikiem kompaktowym.

Po więcej informacji na temat ciągników marki STEYR zapraszamy do kontaktu.

Nagroda Farm Machine 2024

Agro Serwis
w liczbach

 

Oddziały w Polsce

Lat Doświadczenia

Producentów Maszyn

nasi partnerzy

Zobacz z kim współpracujemy

Case IH
STEYR
Manitou
Hardi
Strautmann
Maschio Gaspardo
ITALMIX
Lemken
USŁUGI AGRO SERWIS

Serwis maszyn rolniczych

Zajmujemy się doradztwem techniczno-handlowym w sprzedaży wiodących marek producentów maszyn i podzespołów na świecie.

 

ul. Polowa 14, 18-300 Zambrów
biuro@agro-serwis.pl

DANE TELEADRESOWE

SZYBKI KONTAKT

Adres do korespondecji:
ul. Polowa 14
18-300 Zambrów

+48 86 270 30 99