Aktualności

Nowa Puma 260 liderem nagród

Zambrów
ul. Polowa 14, 18-300 Zambrów
Co nowego

Nowa puma 260 cvx drive afs connect marki case ih liderem nagród na agrotech 2023

Złoto dla nowego ciągnika Puma 260 CVXDrive AFS Connect na targach Agrotech w Polsce / Nagroda za stoisko wystawiennicze / Wyróżnienie dla elektrycznego XPower XPU.

St. Valentin, 23 marca 2023

Marka Case IH została uhonorowana na polskich targach AGROTECH 2023 zdobywając nagrody za swój nowy ciągnik Puma 260 CVXDrive AFS Connect oraz za stoisko wystawowe podczas imprezy. Odbywający się 150km od Warszawy, 28. AGROTECH gościł 450 wystawców z 15 krajów przyciągając tym samym wiele tysięcy zwiedzających. Siostrzana marka AGXTEND™ również otrzymała wyróżnienie za swój elektryczny XPower XPU.

Złoty Medal Targów Kielce powędrował do Puma 260 CVXDrive AFS Connect „za design i rozwiązania zwiększające efektywność pracy, poprawiające komfort i bezpieczeństwo”. Jury oceniało właściwości funkcjonalne, efektywność użytkowania, jakość i estetykę produktów, a także wpływ na środowisko naturalne oraz ich nowość na rynku.

Zaktualizowane technologie

Jest to pierwsza Puma, w której zastosowano technologię AFS Connect marki Case IH. Umożliwia ona planowanie, analizę i zdalne udostępnianie danych w terenie i flocie. Daje również dostęp do zdalnego monitorowania, wsparcia i rozwiązywania problemów, minimalizując w ten sposób przestoje ciągnika.

Nowa kabina jest większa i cichsza niż w poprzednich modelach Pumy z szeregiem łatwych w użyciu funkcji sterujących. Płynnie działająca przekładnia bezstopniowa CVXDrive jest w stanie osiągnąć maksymalną prędkość 40 lub 50 km/h, a prędkość maksymalną w modelach 50 km/h można osiągnąć przy 1550 obr./min przy minimalnym zużyciu paliwa.

XPower XPU, napędzany przez Zasso, elektryczne rozwiązanie do zwalczania chwastów firmy AGXTEND, otrzymał wyróżnienie. Rozwiązanie zostało specjalnie opracowane do zastosowań na wszystkich utwardzonych powierzchniach typowych dla środowiska miejskiego, w celu kontrolowania roślin inwazyjnych bez użycia środków chemicznych.

Nowa Puma 260

“Wielki zaszczyt”

„Otrzymanie tych nagród to wielki zaszczyt” — powiedział Tomasz Dembiński, Marketing Manager Case IH w Polsce. „Odzwierciedlają one pionierską inżynierię i najnowocześniejsze funkcje naszych maszyn, a także naszą pozycję wśród czołowych graczy w branży. Dziękujemy organizatorom Targom Kielce i Polskiemu Instytutowi Technologiczno-Przyrodniczemu i cieszymy się, że nadal będziemy dążyć do dostarczania naszym cennym klientom najwyższej jakości produktów i usług.”

Nowa Puma 260

Agro Serwis
w liczbach

 

Oddziały w Polsce

Lat Doświadczenia

Producentów Maszyn

nasi partnerzy

Zobacz z kim współpracujemy

Case IH
STEYR
Manitou
Hardi
Strautmann
Maschio Gaspardo
ITALMIX
Lemken
USŁUGI AGRO SERWIS

Serwis maszyn rolniczych

Zajmujemy się doradztwem techniczno-handlowym w sprzedaży wiodących marek producentów maszyn i podzespołów na świecie.

 

ul. Polowa 14, 18-300 Zambrów
biuro@agro-serwis.pl

DANE TELEADRESOWE

SZYBKI KONTAKT

Adres do korespondecji:
ul. Polowa 14
18-300 Zambrów

+48 86 270 30 99