Aktualności

Marka Case IH organizatorem akcji Oktoberfest 2023

Zambrów
ul. Polowa 14, 18-300 Zambrów
Co nowego

Marka Case IH organizatorem akcji Oktoberfest 2023

Marka Case IH, światowy lider w produkcji sprzętu rolniczego, po raz kolejny zaprasza swoich Klientów i Partnerów na spotkania w ramach corocznego święta piwa. Oktoberfest 2023 w duchu #redpower to wydarzenie o wyjątkowym, bo integracyjnym charakterze, łączące dobrą zabawę z prezentacjami produktów i innowacyjnych rozwiązań. Impreza tradycyjnie już odbędzie się jesienią i po raz kolejny zgromadzi wokół siebie fanów najnowocześniejszych i najbardziej efektywnych maszyn rolniczych oraz browarnictwa. Wydarzenie składać się będzie z lokalnych spotkań w przyjacielskiej atmosferze, organizowanych przez członków sieci dealerskiej marki.

AGRO-SERWIS DS zaprasza na Oktoberfest 22.10.2023 godz 13:00
Sokołów Podlaski przy Alei 550-lecia na polu demonstracyjnym Pioneer
GPS: 52.414642, 22.212023

Wydarzenie skierowane jest do Przyjaciół marki, Klientów zainteresowanych obsługą posprzedażową, szkoleniami dotyczącymi zakupionych produktów czy po prostu dobrą zabawą w niepowtarzalnej atmosferze. Podczas spotkań nie zabraknie okazji do inspirujących rozmów o rolnictwie, degustacji piwa i wielu lokalnych akcentów. Co jednak najważniejsze, w poszczególnych lokalizacjach wszyscy Goście mogą spodziewać się prezentacji i premier produktowych, elementów związanych z rolnictwem precyzyjnym oraz technologią Connect Room, wykładów cenionych profesorów, a nawet spotkań ze znanymi osobistościami i sportowcami.

„W Case IH zawsze kierujemy się nieszablonowym podejściem do akcji promocyjnych oraz stawiamy na doskonały kontakt z Klientami. To właśnie te cechy, w połączeniu z najwyższą jakością produktów, stanowią o wyjątkowości naszej marki. Coroczne spotkania, organizowane pod hasłem Oktoberfest, to dla nas przede wszystkim okazja do lepszego zrozumienia potrzeb i oczekiwań rolników oraz dostarczenia im nie tylko produktów, ale także wartości dodanej i wsparcia. Jesteśmy dumni z możliwości budowania relacji opartych na zaufaniu i partnerskiej współpracy z Odbiorcami w całej Polsce” – komentuje Tomasz Dembiński, Marketing Manager Case IH Poland.

Oktoberfest 2023

Agro Serwis
w liczbach

 

Oddziały w Polsce

Lat Doświadczenia

Producentów Maszyn

nasi partnerzy

Zobacz z kim współpracujemy

Case IH
STEYR
Manitou
Hardi
Strautmann
Maschio Gaspardo
ITALMIX
Lemken
USŁUGI AGRO SERWIS

Serwis maszyn rolniczych

Zajmujemy się doradztwem techniczno-handlowym w sprzedaży wiodących marek producentów maszyn i podzespołów na świecie.

 

ul. Polowa 14, 18-300 Zambrów
biuro@agro-serwis.pl

DANE TELEADRESOWE

SZYBKI KONTAKT

Adres do korespondecji:
ul. Polowa 14
18-300 Zambrów

+48 86 270 30 99