Aktualności

Warsaw Jumping 2023

Zambrów
ul. Polowa 14, 18-300 Zambrów
Co nowego

Case IH po raz kolejny wspiera Warsaw Jumping CSIO4* jako partner techniczny wydarzenia

Warsaw Jumping CSIO4* to prestiżowe wydarzenie hippiczne, które od lat przyciąga uwagę miłośników jeździectwa z całego świata. Również w tym roku ten wyjątkowy event, cieszący się renomą jednego z najważniejszych wydarzeń sportowych na arenie międzynarodowej, po raz kolejny otrzyma wsparcie techniczne marki Case IH – światowego producenta z branży agro.

W dniach 14-17 września w unikalnej przestrzeni warszawskiego Toru Wyścigów Konnych Służewiec odbędzie się prawdziwe jeździeckie święto. Do stolicy przybędzie blisko setka zawodników z Europy i przeszło 200 koni, aby rywalizować w kilkunastu międzynarodowych konkursach. Wydarzenie połączy olimpijskie skoki przez przeszkody z dynamizmem gonitw oraz cieszącymi się coraz większym zainteresowaniem wśród najmłodszych – zawodami hobby horse. Co więcej, aby jeszcze bardziej podgrzać – i tak już sięgające zenitu – emocje, pula nagród wyniesie ponad 1 900 000 złotych. Jak zawsze, podczas Warsaw Jumping CSIO4* nie zabraknie także wyjątkowego partnera, którym pozostaje uznana na całym świecie marka Case IH. Niezawodne ciągniki producenta wezmą udział w porządkowaniu toru, wymianie przeszkód, a także przygotowywaniu nawierzchni do kolejnych dyscyplin.

„Z dumą uczestniczymy w jednym z najważniejszych wydarzeń w świecie jeździectwa, jakim są zawody Warsaw Jumping CSIO4*. To niezwykły event, skupiający uwagę pasjonatów koni i sportu w Polsce i za granicą. Współzawodnictwo, sportowe emocje i organizacja na najwyższym poziomie idą tutaj w parze z niezawodnością marki Case IH. Po raz kolejny zaangażujemy się w obsługę techniczną wydarzenia, gwarantując komfortowy i niezakłócony przebieg zawodów” – komentuje Tomasz Dembiński, Marketing Manager Case IH Poland.

Informacje na temat możliwości zakupu biletów na tegoroczną edycję zawodów można znaleźć na stronie: https://warsawjumping.com/. W imieniu organizatorów oraz marki Case IH serdecznie zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Warsaw Jumping 2023

Agro Serwis
w liczbach

 

Oddziały w Polsce

Lat Doświadczenia

Producentów Maszyn

nasi partnerzy

Zobacz z kim współpracujemy

Case IH
STEYR
Manitou
Hardi
Strautmann
Maschio Gaspardo
ITALMIX
Lemken
USŁUGI AGRO SERWIS

Serwis maszyn rolniczych

Zajmujemy się doradztwem techniczno-handlowym w sprzedaży wiodących marek producentów maszyn i podzespołów na świecie.

 

ul. Polowa 14, 18-300 Zambrów
biuro@agro-serwis.pl

DANE TELEADRESOWE

SZYBKI KONTAKT

Adres do korespondecji:
ul. Polowa 14
18-300 Zambrów

+48 86 270 30 99