Osoby kontaktowe

WŁADZE FIRMY

Dariusz Sobol

Dariusz Sobol

Właściciel

dariuszsobol@vp.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Ewa Olszewska

Ewa Olszewska

Główna Księgowa

telefon: 086 225 12 22 mobil: 609 500 466 e-mail: ewa.olszewska@agro-serwis.pl

Anna Łukaszyk

Anna Łukaszyk

Asystentka Księgowej

telefon: 86 270 30 99 mobil: 697 500 266 e-mail: a.lukaszyk@agro-serwis.pl

Sylwia Michałowska

Sylwia Michałowska

Asystentka Księgowej

telefon: 86-270-30-99 e-mail: s.michalowska@agro-serwis.pl

Marlena Dworakowska

Marlena Dworakowska

Asystentka Księgowej

telefon: 86-270-30-99 e-mail: m.dworakowska@agro-serwis.pl

Magdalena Dąbrowska

Magdalena Dąbrowska

Asystentka księgowej

telefon: 86-270-30-99 e-mail: magda.dabrowska@agro-serwis.pl

Monika Woźniak

Monika Woźniak

Specjalista ds płac i kadr

telefon: 86-270-30-99 e-mail: m.wozniak@agro-serwis.pl

 OBSŁUGA KLIENTA

Sylwia Choińska

Sylwia Choińska

Sekretariat

telefon: 086 270 30 99 fax: 086 276 02 05 e-mail: biuro@agro-serwis.pl

Anna Narożna

Anna Narożna

Menadżer ds. Sprzedaży

telefon: 086 225 12 19 mobil: 607 500 473 e-mail: a.narozna@agro-serwis.pl

Monika Litwa

Monika Litwa

Asystentka w dziale sprzedaży

telefon: 86 270 30 99 mobil: 667 500 715 e-mail: m.litwa@agro-serwis.pl

Paula Kobylińska

Paula Kobylińska

Asystentka w dziale sprzedaży SIEDLCE

telefon: 25 631 34 66 e-mail: p.skorupka@agro-serwis.pl

 SPRZEDAŻ MASZYN

Grzegorz Bruliński

Grzegorz Bruliński

Dyrektor Sprzedaży

Mobil: 697 500 564 e-mail: brulinski@agro-serwis.pl

Jacek Narożny

Jacek Narożny

Z-ca Dyrektora Handlowego

Region: Zambrów i Wysokie Mazowieckie Mobil: 603 203 556 e-mail: jacek@agro-serwis.pl

Andrzej Dąbrowski

Andrzej Dąbrowski

Przedstawiciel Handlowy

Region: Grajewo, Kolno, Ostrołęka, Łomża. Ostrów Maz., Wyszków Mobil: 697 500 007 e-mail: andrzej.dabrowski@aro-serwis.pl

Andrzej Bruszkiewicz

Andrzej Bruszkiewicz

Przedstawiciel Handlowy

Region: Augustów, Suwałki, Sejny Mobil: 697 500 292 e-mail: a.bruszkiewicz@agro-serwis.pl

Andrzej Błoński

Andrzej Błoński

Kierownik oddziału w Siedlcach

Region: Siedlce, Sokołów. Węgrów, Łosice Mobil: 609 500 128 e-mail: a.blonski@agro-serwis.pl

Marek Ćwiek

Marek Ćwiek

Przedstawiciel Handlowy

Region: Przasnysz, Wołomin, Pułtusk, Maków Mobil: 697 500 345 e-mail: marek.cwiek@agro-serwis.pl

Jarosław Wilkowski

Jarosław Wilkowski

Dyrektor Sprzedaży maszyn do produkcji zwierzęcej

Region: cała Polska Mobil: 888 222 888 e-mail: j.wilkowski@agro-serwis.pl

SPRZEDAŻ CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Grzegorz Dąbrowski

Grzegorz Dąbrowski

Dyrektor Techniczno-Handlowy

mobil: 697 500 430 e-mail: grzegorz@agro-serwis.pl

Paweł Wdziękoński

Paweł Wdziękoński

Doradca Techniczny ds. części zamiennych

mobil: 697 500 425 e-mail: p.wdziekonski@agro-serwis.pl

Paweł Szewczyk

Paweł Szewczyk

Doradca Techniczny ds. części zamiennych

mobil: 697 500 210 e-Mail: p.szewczyk@agro-serwis.pl

Maciej Rogowski

Maciej Rogowski

Doradca Techniczny ds. części zamiennych

mobil: 667 500 755 e-Mail: m.rogowski@agro-serwis.pl

Kamil Zaręba

Kamil Zaręba

Doradca Techniczny

mobil: 697-500-856 e-Mail: k.zareba@agro-serwis.pl

Mariusz Walterski

Mariusz Walterski

Sprzedawca części PRZASNYSZ

mobil: 693 500 193 e-mail: m.walterski@agro-serwis.pl

Adam Bazylewicz

Adam Bazylewicz

Sprzedawca części SIEDLCE

mobil: 603 500 709 e-mail: a.bazylewicz@agro-serwis.pl

Karol Fiertek

Karol Fiertek

Terenowy Sprzedawca części zamiennych

mobil: 609 500 663 e-mail: k.fiertek@agro-serwis.pl

MAGAZYN CZĘŚCI

Mateusz Aleksandrowicz

Mateusz Aleksandrowicz

Kierownik Magazynu

mobil: 669 500 137 e-Mail: m.aleksandrowicz@agro-serwis.pl

Wiktor Łuniewski

Wiktor Łuniewski

Magazynier

SERWIS

Wojciech Grodzki

Wojciech Grodzki

Kierownik Serwisu

mobil: 697 500 563 e-mail: wojciech.grodzki@agro-serwis.pl

Piotr Jastrząb

Piotr Jastrząb

Z-ca Dyrektora Techniczno-Handlowego ds Serwisu

mobil: 667 500 013 e-mail: p.jastrzab@agro-serwis.pl

Marcin Danilczuk

Marcin Danilczuk

Koordynator ds serwisu i gwarancji

mobil: 693 500 940 e-mail: m.danilczuk@agro-serwis.pl

MARKETING

Emilia Sienicka

Emilia Sienicka

Specjalista ds Marketingu i Współpracy Międzynarodowej

Telefon: 86 270 30 99 Mobil: 667 500 240 E-Mail: e.sienicka@agro-serwis.pl

Partnerzy handlowi

Do góry